U 19 csapatunk a Kiemelt U19-s bajnokság 4. helyén végzett.

2019-03-10 Ezüstérem Kondoroson

A hétvégén U 13 korosztályunk részt vett Kondoroson a Kétsopronyi Rákóczi Sportegyesület által szervezett tornán. Oláh Zsolt csapata a 2. helyen végzett!

Gratulálunk!

Bővebben ...

2019-02-22 Tímár Levente gólkirály lett

U9-es csapatunk másodikk helyezést ért el a XVI. Kolláth Béla Emléktornán! A torna gólkirálya Tímár Levente lett 13! góllal!

2019-02-16 Elismerés a megyei díjátadón

A Magyar Labdarúgó Szövetség Békés Megyei Igazgatósága hét évvel ezelőtt hagyományteremtő szándékkal hívta életre Békéscsabán azt az országos szinten is egyedülálló díjátadó gálát, amelynek keretében nagy nyilvánosság előtt ismerik el a megye amatőr labdarúgásáért sokat tévő labdarúgókat, edzőket, sportvezetőket, játékvezetőket, valamint a sportág mecénásait. Egyesületünket "Békés Megye Labdarúgásáért" díjjal jutalmazták.

2019-02-13 XXVI. Farsang kupa

2019. február 22-én véget ért a XXVI. Farsang Kupa. Idén is 6 korosztályban szerepeltek csapataink.

Sajnos idén nem sikerült egyik csapatunknak sem az első hely.  Három ezüstéremmel és 2 bronzéremmel gazdagodtak csapataink.

2019-01-27 Bronzérem a megyei futsal döntőn

U 19 csapatunk az elődöntőben a kihagyott helyzeteknek köszönthetően fájó vereséget szenvedett Gyula csapatától, így a 3. helyért játszhatott.

2019-01-26 2. helyezés az I. Made in Papp kupán

U9 es csapatunk 2. Helyezést ért el az I. Made in Papp kupán Szeghalmon!

2019-01-20 Ezüstérem a Sárrét Kupán

U 16 csapatunk tegnapi Farsang Kupa ezüstje után U 19 gárdánk is második lett Szeghalmon a nyolc csapatos Sárrét Kupán.